WhatsApp
GİRİŞ / KAYIT 
Ara
Hurma DiyetiHURMA DİYETİ

Diyet için günde kaç hurma.. birçok kadının, özellikle hurmanın kilo vermek ve fazla kilolardan kurtulmak için büyük faydalarını öğrendikten sonra sorduğu bir soru. Acve Hurması diyet için en uygun hurma türlerinden birisidir.

Kilo vermede hurmanın faydaları. Hurma sağlıklı besin içerir.

Lif: Hurma tokluk hissini artıran yüksek oranda lif içerir ve yemeklerden önce su ile hurma yemek aşırı yemeyi önlemeye yardımcı olur, çünkü vücut hurmanın yüksek besin değerini emmeye başladığında, Çok aç hissetmeyi azaltır. Hurmadaki lif, bağırsakları yumuşatır ve sindirimi kolaylaştırmaya ve kabızlığı önlemeye yardımcı olur.

Glikoz, fruktoz ve sakaroz gibi doğal şekerler: Hurma, enerjiyi anında geri kazanmaya yardımcı olan ve tokluk hissi veren ve çok fazla yemeye gerek duymayan yüksek oranda doğal şekerler içerir. Bir kilogram hurmadan elde edilebilecek kalori değeri, bir kilogram etle aynı değere, bir kilo balıktan elde edilebilecek değerin ise üç katına eşittir.

Vitaminler, mineraller, potasyum ve magnezyum: Hurmadaki vitaminler karbonhidrat, protein ve yağların sindirimine yardımcı olur.

Hurma ile kilo vermenin yolları

Hurmalar içerdikleri kalori miktarına göre farklılık gösterirler, bu nedenle tüketilen hurma miktarını takip etmeye ve aşırıya kaçmadan ölçülü yemeye özen gösterilmelidir, çünkü bunlar şeker açısından zengindir ve aşırı miktarda tüketilirlerse aksine kilo alabilirsiniz.

Kilo vermek için hurma yemenin yollarından biri de 3 tane hurmayı sadece sabah erkenden su ile yemek ve sağlıklı bir diyete dahil etmektir. Yumuşak hurmalar, kuru hurmalara göre daha az kalori içerir. 3 adet hurmayı tokluk hissini artırmaya yardımcı olan ve size enerji veren bir atıştırmalık olarak kullanın.

Hurma ile beraber, kilo vermek için Yoğurt veya su ile kullanabilirsiniz.
Her sistem için ayrı ayrı ayrıntılar ve koşullar aşağıda verilmiştir.

Hurma Yoğurt Diyeti

Kahvaltı: Bir su bardağı yağsız yoğurtla beş hurma.
Öğle yemeği: Bir su bardağı yağsız yoğurtla üç hurma.
İkindi ara öğün: Bir su bardağı yağsız yoğurtla beş hurma.
Akşam yemeği: Bir su bardağı yağsız yoğurtla üç hurma.
Yatsı ara öğün: Bir su bardağı yağsız yoğurtla beş hurma.

Bu diyette, gün içerisinde çok su içmeli ve sonraki hafta protein, sebze, meyve ve Kaybedilenleri telafi etmek için nişastalı yiyecekler tercih edilmeli. (Vaktinde ve aşırıya kaçmadan)

Hurma ve Su Diyeti:

Bu diyet, her öğünde bir bardak su ile yedi hurma içeren üç özdeş öğün yemek yemeye dayanır ve bu diyet bir hafta boyunca devam edecektir.

Hurma ve Süt Diyeti:

Süt diyeti basit bir diyettir, ancak bağlılık gerektirir. En etkilisi, devam ettiğinizde sonuçları sizi etkileyecek olan hurma ve yoğurt diyetidir. fazla kilolardan kurtulana kadar devam...

İşte doğru yol.

Kahvaltı: beş hurma ve küçük bir bardak süt içmekten oluşur.
Ara Öğün: olarak üç hurma ve küçük bir bardak yağsız süt olacak.
Öğle yemeği: Öğle yemeği de kahvaltı ile aynıdır.
Ara öğün: Üç hurma ve küçük bir bardak süt.
Akşam yemeği: Beş hurma ve bir bardak yağsız süt içerir.HURMA BLOG
# Antimikrobiyal Meyve Hurma# Antioksidan Meyve Hurma# Bağırsaklarınız İçin Hurma# Bebeğiniz İçin Hurma# Kısırlığa Karşı Hurma# Doğal Tatlandırıcı Hurma# Gece Körlüğüne Karşı Hurma# Kemik Sağlığı İçin Hurma# Hac ve Umre İkramı Hurma# Doğal Doğum İçin Hurma# Hurma Hakkında# Hurma'nın Besin Değerleri# Hurma Çeşitleri# Hurma Diyeti# Hurma'nın Cilde Faydası# Hurma'nın Faydaları# Hurma'nın Tarihi# Hurma ve İslam# Hurma'nın Kan Sağlığı İçin Önemi# Saç Dökülmesini Önlemek İçin Hurma# Spor Yapanlar İçin Hurma# Vitamin Deposu Hurma
HURMA GÖRSELLER
# Hurma# Toptan Hurma# Hurma Siparişi# Hurma Çeşitleri# Hurma Meyvesi# Hurma Galeri# Hurma Videoları# Hurma Görseller
HURMA GALERİLER
# Hurma Galeri - 1# Hurma Galeri - 2# Hurma Galeri - 3# Hurma Galeri - 4# Hurma Galeri - 5# Hurma Galeri - 6# Hurma Galeri - 7# Hurma Galeri - 8# Hurma Galeri - 9# Hurma Galeri - 10
HURMA VİDEOLAR
# Fitness ve Süper Sporcu İçeceği# Medine Hurması# Kahvemin Şekeri# Hurma & Tahin# Sukkari Vakum Hurma# Tamr Hurma# Hurmalı Tart Nasıl Yapılır?# Hurmalı Sütlü Muhallebi
E-MARKET

TÜM ÜRÜNLER
DÖKME HURMA
TAZE HURMA SUKKARİ RUTAP
VAKUMLU HURMA SUKKARİ VAKUM
MAYALANMIŞ HURMA SUKKARİ MECROŞ
HURMA PEKMEZİ & CEZERYESİ
HEDİYELİK HURMA

ÜRÜNLERİMİZ

TAZE YAŞ HURMA
VAKUM HURMA
TAZE KOLİ HURMA
İŞLENMİŞ HURMA
HEDİYELİK HURMA
TOPTAN HURMA

HURMA HAKKINDA

HURMA BLOG
HURMA MEYVESİ
HURMA ÇEŞİTLERİ
HURMA'NIN FAYDALARI
BEBEĞİNİZ İÇİN HURMA
BESLENME VE DİYETTE HURMA

İLETİŞİM

İLETİŞİM VE ULAŞIM
ŞİRKET BİLGİLERİ
BANKA HESAP NUMARALARI
WHOLESALE DATE SALES

SOSYAL MEDYA

Facebook Instagram Youtube Twitter 
ABONE OLUN

Yeni ürünler ve kampanyalarımız hakkında bilgi almak için mail adresinizi ekleyiniz!

E-Mail adresinizi aşağıdaki kutuya giriniz.
Valid XHTML 1.0 Transitional © 2020 by tamrhurma.com
 Gizlilik & Güvenlik
Yukarı