WhatsApp
GİRİŞ / KAYIT 
Ara
Bebeğiniz İçin HurmaBEBEĞİNİZ İÇİN HURMA

Hurma, yüksek miktarda karbonhidrat ve şeker içerdiğinden çocuklar için yararlı bir besin kaynağıdır. Dahası, sporcular güçlerini geri kazanmaya yardımcı oldukları için hurma da yemelidir.

Hurmanın, özellikle yenidoğanlar için besin değerini bilmediğimiz birçok faydası vardır ve yenidoğanı hurma ile ısırdığı, Peygamberimizin yetkisi, Allah'ın selamı ve rahmeti ile ispatlanmıştır. bir tarih ve çocuğa besleyin).
Beslenme uzmanı Ghada Atefi, tarihler ve bunların bebekler ve yeni doğanlar için faydaları.

1. Yeni doğanlara hurma vermek.

Çocukta yorgunluğa ve bitkinliğe neden olan ishal ve mide hareketini tedavi ediyor ve bu nedenle süt veya ılık suyla servis yapın çocuk için etkili bir tedavi yöntemidir.

2. Besin maddeleri içerir.

Hurma, çocuğu etkileyebilecek kabızlığın tedavisinde yararlı olan selülozdan yapılmış lifler içerir, bu nedenle çocuğa eşlik eden kabızlık ve ishali tedavi etmek için iyi bir seçenektir.

3. Bağışıklık sistemini güçlendirmek.

Hurmalar çocuğun bağışıklık sistemini güçlendirir, çünkü bağışıklık sistemini güçlendiren en önemli bileşiklerden biri olan "beta3-1 de glukan" açısından zengin olması, vücuda saldırabilecek herhangi bir virüs veya yabancı cismi ortadan kaldırmasını sağlar. aynı zamanda çocuğu büyüme geriliği ile ilgili sorunlardan da korur.

4. Şekerin dengelenmesi.

Yeni doğanlarda glikoz şekeri seviyesi düşüktür ve tarihler, bebeğin vücudundaki glikoz şekerini yükseltmeye ve değiştirmeye ve vücuttaki yüzdesini dengelemeye yardımcı olur.

5. Kas Güçlendirme.

Bir annenin bebeği için hurma konusunda bilgisiz olduğu en büyük faydalardan biri, bebeğin ağzındaki kasları güçlendirerek ağzın anne tarafından emzirilmeye hazırlanması ve sütün güçlü bir şekilde emilmesidir.

6. Tazelik ve canlılık.

Hurmalar, cildin kaybedilen gençliğini geri kazandırır ve doğumdan sonra bebeklerde çatlak ve kuru cildi tedavi eden cildi nemlendirmeye yardımcı olur, çünkü bunları sürekli sunmak çocuk için olumlu ve net sonuçlar verecektir.

7. Destek ve güç.

Yenidoğanlara hurma vermek, hurmaların sindirilmesi ve emilmesi kolay olduğundan sindirim sürecini iyileştirir ve aynı zamanda çocukları kansızlıktan korur ve bunun nedeni demir içermesidir.

8. Önleme ve koruma.

Yeni doğanlar için infüzyon tarihi, nöbetleri, beslenmeyi reddetmeyi, kas gevşemesini, epileptik nöbetleri ve serebral palsiyi önlemeye yarar.HURMA BLOG
# Antimikrobiyal Meyve Hurma# Antioksidan Meyve Hurma# Bağırsaklarınız İçin Hurma# Bebeğiniz İçin Hurma# Kısırlığa Karşı Hurma# Doğal Tatlandırıcı Hurma# Gece Körlüğüne Karşı Hurma# Kemik Sağlığı İçin Hurma# Hac ve Umre İkramı Hurma# Doğal Doğum İçin Hurma# Hurma Hakkında# Hurma'nın Besin Değerleri# Hurma Çeşitleri# Hurma Diyeti# Hurma'nın Cilde Faydası# Hurma'nın Faydaları# Hurma'nın Tarihi# Hurma ve İslam# Hurma'nın Kan Sağlığı İçin Önemi# Saç Dökülmesini Önlemek İçin Hurma# Spor Yapanlar İçin Hurma# Vitamin Deposu Hurma
HURMA GÖRSELLER
# Hurma# Toptan Hurma# Hurma Siparişi# Hurma Çeşitleri# Hurma Meyvesi# Hurma Galeri# Hurma Videoları# Hurma Görseller
HURMA GALERİLER
# Hurma Galeri - 1# Hurma Galeri - 2# Hurma Galeri - 3# Hurma Galeri - 4# Hurma Galeri - 5# Hurma Galeri - 6# Hurma Galeri - 7# Hurma Galeri - 8# Hurma Galeri - 9# Hurma Galeri - 10
HURMA VİDEOLAR
# Fitness ve Süper Sporcu İçeceği# Medine Hurması# Kahvemin Şekeri# Hurma & Tahin# Sukkari Vakum Hurma# Tamr Hurma# Hurmalı Tart Nasıl Yapılır?# Hurmalı Sütlü Muhallebi
E-MARKET

TÜM ÜRÜNLER
DÖKME HURMA
TAZE HURMA SUKKARİ RUTAP
VAKUMLU HURMA SUKKARİ VAKUM
MAYALANMIŞ HURMA SUKKARİ MECROŞ
HURMA PEKMEZİ & CEZERYESİ
HEDİYELİK HURMA

ÜRÜNLERİMİZ

TAZE YAŞ HURMA
VAKUM HURMA
TAZE KOLİ HURMA
İŞLENMİŞ HURMA
HEDİYELİK HURMA
TOPTAN HURMA

HURMA HAKKINDA

HURMA BLOG
HURMA MEYVESİ
HURMA ÇEŞİTLERİ
HURMA'NIN FAYDALARI
BEBEĞİNİZ İÇİN HURMA
BESLENME VE DİYETTE HURMA

İLETİŞİM

İLETİŞİM VE ULAŞIM
ŞİRKET BİLGİLERİ
BANKA HESAP NUMARALARI
WHOLESALE DATE SALES

SOSYAL MEDYA

Facebook Instagram Youtube Twitter 
ABONE OLUN

Yeni ürünler ve kampanyalarımız hakkında bilgi almak için mail adresinizi ekleyiniz!

E-Mail adresinizi aşağıdaki kutuya giriniz.
Valid XHTML 1.0 Transitional © 2020 by tamrhurma.com
 Gizlilik & Güvenlik
Yukarı