ÜYE GİRİŞİ   |   KAYIT OL    | 
Facebook Instagram Youtube Twitter 
 
 
Ara
Antioksidan Meyve HurmaHurma Yüksek Antioksidan Konsantrasyonu

Antioksidanlar temel olarak oksidasyon sürecini engelleyen ve böylece hücrelerinize çok fazla zarar verebilecek tehlikeli serbest radikalleri ortadan kaldıran bileşiklerdir. Oksidasyon, hücrelerinizin yapısal ve genetik bütünlüğüne çok zararlı olabileceğinden çok zararlı olabilirler. Özellikle kanser oluşumuna sebep oldukları ve buna karşı antioksidan içeren gıdaların bu zararlı radikallerden korunmak için ve korunmak için önem arzettikleri bilinmektedir.


Hurma, yüksek konsantrasyondaki antioksidanlarıyla bilinir. Aynı kategorideki diğer kuru meyvelerle karşılaştırıldığında, hurma en yüksek antioksidan konsantrasyonuna sahip listenin başında gelmektedir. Günlük gıdalarınızdan temin edeceğiniz antioksidan ihtiyacınızı Hurma ile giderebilirsiniz.

Hurmalar aşağıdakiler dahil olmak üzere antioksidanlar açısından zengindir:

Karotenoidler: Karotenoidler, göz sağlığınız için son derece tehlikeli olabilen makula dejenerasyonu olasılığını önemli ölçüde azaltma yetenekleriyle bilinir. Karotenoidler, kalbiniz için harikalar yaratma yetenekleriyle de bilinir. Kalp sağlığı, günümüz sağlık senaryosundaki en acil sorunlardan biridir ve hurma kullanımı daha iyi kalp sağlığının desteklenmesine yardımcı olabilir.
Flavonoidler: Bu, birden fazla soruna yardımcı olarak vücudunuza fayda sağlayabilecek bir antioksidandır. Flavonoidler, anti-inflamatuar özellikleri ve diyabet gibi kronik hastalıkların etkilerini azaltmaya yardımcı olmadaki yüksek afiniteleri ile bilinir. Flavonoidler beyniniz için de faydalıdır ve Alzheimer gibi beyin dejeneratif hastalıkları riskini azaltmak için çok faydalıdır. Ayrıca Flavonoidlerin belirli kanser türlerinin riskini azaltmada da yardımcı olabileceğini kanıtlayan göstergeler vardır.
Fenolik Asit: Fenolik asit, esas olarak anti-inflamatuar özellikleri ile bilinen, çok tartışılan bir antioksidandır. Kalp sorunları geliştirme riskini azaltma konusunda çok iyi bir geçmişi vardır ve ayrıca belirli kanser türlerinden etkilenme olasılığını azaltmada çok etkilidir.

HURMA BLOG
# Antimikrobiyal Meyve Hurma# Antioksidan Meyve Hurma# Bağırsaklarınız İçin Hurma# Bebeğiniz İçin Hurma# Kısırlığa Karşı Hurma# Doğal Tatlandırıcı Hurma# Gece Körlüğüne Karşı Hurma# Kemik Sağlığı İçin Hurma# Hac ve Umre İkramı Hurma# Doğal Doğum İçin Hurma# Hurma Hakkında# Hurma'nın Besin Değerleri# Hurma Çeşitleri# Hurma Diyeti# Hurma'nın Cilde Faydası# Hurma'nın Faydaları# Hurma'nın Tarihi# Hurma ve İslam# Hurma'nın Kan Sağlığı İçin Önemi# Saç Dökülmesini Önlemek İçin Hurma# Spor Yapanlar İçin Hurma# Vitamin Deposu Hurma
HURMA GÖRSELLER
# Hurma# Toptan Hurma# Hurma Siparişi# Hurma Çeşitleri# Hurma Meyvesi# Hurma Galeri# Hurma Videoları# Hurma Görseller
HURMA GALERİLER
# Hurma Galeri - 1# Hurma Galeri - 2# Hurma Galeri - 3# Hurma Galeri - 4# Hurma Galeri - 5# Hurma Galeri - 6# Hurma Galeri - 7# Hurma Galeri - 8# Hurma Galeri - 9# Hurma Galeri - 10
HURMA VİDEOLAR
# Fitness ve Süper Sporcu İçeceği# Medine Hurması# Kahvemin Şekeri# Hurma & Tahin# Sukkari Vakum Hurma# Tamr Hurma# Hurmalı Tart Nasıl Yapılır?# Hurmalı Sütlü Muhallebi
 
 
 
 
 ABONE OLUN
 Yeni ürünler ve kampanyalarımız hakkında bilgi almak için mail adresinizi ekleyiniz!

E-Mail adresinizi aşağıdaki kutuya giriniz.
 
  
 
 
Bütün hakları saklıdır. Copyright © 2020 by www.tamrhurma.com

Gizlilik & Güvenlik

Valid XHTML 1.0 Transitional  
Yukarı
WhatsApp