WhatsApp
GİRİŞ / KAYIT 
Ara
Üyelik SözleşmesiÜYELİK SÖZLEŞMESİ

SÖZLEŞME

Aşağıdaki, siz ve tamrhurma.com arasındaki üyelik anlaşmasının metnidir. tamrhurma.com'a üye olmadan önce lütfen bu metni dikkatlice okuyunuz. tamrhurma.com sitesini ziyaret eden, servisleri kullanan ve/veya üye olan tüm kullanıcılar aşağıdaki sözleşmede yer alan sözleşme kurallarını kabul etmiş sayılır. Bu kurallarda değişiklik yapmak tamrhurma.com servisinin insiyatifindedir. tamrhurma.com sitesine üye olsun veya olmasın, siteyi ziyaret eden tüm kullanıcılar işbu üyelik sözleşmesi hükümlerine riayet etmek ve site kullanım kurallarında zaman zaman yapılabilecek değişiklikleri takip ederek değişen kural ve şartlara uymakla yükümlüdür. Aşağıda yazan kurallar, tamrhurma.com servisinin kullanıldığı tüm ortamlarda (WEB, WAP, SMS, GPRS, IVR, J2ME, Java, Cep telefonları, Interaktif TV ve ileride geliştirilebilecek/kullanıma sunulabilecek sair ortamlar) geçerlidir. Bu üyelik sözleşmesi üye hangi ortamdan üye olursa olsun geçerlidir ve servise kayıt olan üye sitede yer alan sözleşmeyi okuduğunu ve işbu Sözleşme’de belirtilen kuralları kabul etmiş olduğunu kabul ve beyan eder.

Genel kurallar

1. tamrhurma.com'a üye olurken vereceğiniz kişisel bilgiler diğer kişi ve kurumlara verilemez.

2. tamrhurma.com üyeliği kişiseldir. Başkasına ödünç verilemez, devredilemez. Bu durumda oluşabilecek olan sorunlardan tamrhurma.com sorumlu değildir.

3. tamrhurma.com'da üye olan herkes şifresini korumakla yükümlüdür. Oluşabilecek kusurlu davranışlardan tamrhurma.com sorumlu değildir. Sistemin size geçici olarak verdiği şifre değiştirilebilir ancak değiştirilmediği takdirde de bu kural dahildir.

4. Şifre sadece sizin tarafınızdan bilinmektedir. tamrhurma.com sifre kullanımından doğacak sorunlardan sorumlu değildir.

5. tamrhurma.com'a üye olurken verilen bilgilerin doğru ve geçerli bilgiler olduğu kabul edilir.

6. tamrhurma.com site dahilindeki interaktif alanlarda üyelerin yazdıklarından sorumlu değildir; buralarda yazılan görüşleri paylaşmak durumunda değildir.

7. tamrhurma.com link verdiği, banner tanıtımı yaptığı sitelerin içeriklerinden sorumlu değildir.

8. tamrhurma.com, üyelerinin verdiği ve veri tabanında bulunan bilgileri, istatistiksel bilgilere dönüştürmek, reklam ve pazarlama alanında kullanmak, site kullanıcılarının genel eğilimlerini belirlemek, içeriğini ve servislerini zenginleştirmek için kullanabilme hakkına sahiptir ancak kişilere ait bilgiler tek tek kullanılmayacaktır.

9. tamrhurma.com'da bulunan bütün yazılı, resimli, sesli, grafik içeren ve/veya içermeyen tablo gibi materyallerin her hakkı saklıdır. Bu materyalleri kopyalayarak kişisel sayfalarda yayınlamak ve/veya pazarlamak kesinlikle yasaktır. Kişisel sayfalarda bu gibi materyallerin kullanılması halinde mutlaka kimden alıntı yapıldığı ve/veya alıntı yapılan şahıs ve ticari kurumun izin verdiğini belirten bir ibarenin sayfanın altına eklemesi zorunludur. Aksi halde doğabilecek kanuni ihtilaflarda tamrhurma.com bu uyarıyı yaptığından, hiçbir sorumluluk kabul etmez.

10. Teknik aksaklıklardan dolayı tamrhurma.com'da hata ya da kesinti olabilir. tamrhurma.com, hizmetin bu şekilde kesilmesinden sorumlu değildir.

11. tamrhurma.com'a üye olurken verilen bilgilerin doğruluğu göz önünde bulundurulur. Yanlış beyanlardan dolayı oluşabilecek hatalardan tamrhurma.com sorumlu değildir.

12. tamrhurma.com'a üye olurken verilen cep telefonu numarasının üyeye ait olma zorunluluğu vardır. tamrhurma.com verilen cep telefonu numarasının doğruluğuna inanır ve buna göre davranır. Cep telefonu numarasının üyeye ait olmamasından kaynaklanan hatalardan tamrhurma.com sorumlu değildir.

13. tamrhurma.com'a üye olurken verilen elektronik posta hesabının üyeye ait olma zorunluluğu vardır. tamrhurma.com verilen elektronik posta hesabının doğruluğuna inanır ve buna göre davranır. Elektronik posta hesabının üyeye ait olmamasından kaynaklanan hatalardan tamrhurma.com sorumlu değildir.

14. Üye tamrhurma.com üyeliğine ait olarak verilen mobil telefon numarasının kendisine ait olduğunu kabul eder. Bu konuda çıkacak sorunlardan tamrhurma.com sorumlu tutulamaz.

15. Bir elektronik posta hesabı sadece bir üyeliğe aittir.

16. tamrhurma.com üyeleri, üyeliklerinin başlamasıyla uygulama kapsamında geliştirilecek servislere yönelik, tamrhurma.com tarafından mobil ve elektronik mecra kanalları üzerinden kendilerine yöneltilecek bilgilendirme, servis duyurusu, uygulama duyurularının ve tamrhurma.com'a üye 3. kişilerden gelecek mobil ve elektronik mecra mesajlarının kendilerine ulaştırılmasını kabul ve beyan ederler.

17. Üye verilerinin tamrhurma.com ihmali görülmeden yetkisiz kişilerce okunmasından (üyenin bilgilerini başka kişilerle paylaşması, siteden ayrılırken çıkış yapmaması, vb. durumlardan) dolayı gelebilecek zararlardan tamrhurma.com sorumlu değildir.

18. tamrhurma.com üyeleri istedikleri zaman üyelikten çıkabilir (Üye üyelikten ayrılmak istediğini iletişim bölümünden bildirmelidir). Ayrıca tamrhurma.com gerekli gördüğü takdirde herhangi bir üyenin üyeliğini herhangi bir anda, hiçbir sebep belirtmeksizin iptal etme, belirli bir süre ile erişimini engelleme, servisi kapatma ve/veya şeklini değiştirme hakkına sahiptir.

19. Bu sayfada yer alan maddeler, değişikliklerin bu sayfadan belirtilmesi şartıyla tamrhurma.com tarafından istendiği zaman değiştirilebilir.

20. Üye, tamrhurma.com'un izni olmaksızın tamrhurma.com adına herhangi bir girişimde bulunamaz.

21. tamrhurma.com, hizmetlerini kullanarak yapılacak gayri kanuni ve gayri ahlaki işlemler konusunda her türlü bilgiyi yasal merciilere vermekte serbesttir. tamrhurma.com gerek yapılan işlemlerden, gerekse de yasal mercilere bilgi vermekten sorumlu tutulamaz.

22. tamrhurma.com üyeleri kendi aralarında yaptıkları mesajlaşmalardan kendileri sorumludurlar.
E-MARKET

TÜM ÜRÜNLER
DÖKME HURMA
TAZE HURMA SUKKARİ RUTAP
VAKUMLU HURMA SUKKARİ VAKUM
MAYALANMIŞ HURMA SUKKARİ MECROŞ
HURMA PEKMEZİ & CEZERYESİ
HEDİYELİK HURMA

ÜRÜNLERİMİZ

TAZE YAŞ HURMA
VAKUM HURMA
TAZE KOLİ HURMA
İŞLENMİŞ HURMA
HEDİYELİK HURMA
TOPTAN HURMA

HURMA HAKKINDA

HURMA BLOG
HURMA MEYVESİ
HURMA ÇEŞİTLERİ
HURMA'NIN FAYDALARI
BEBEĞİNİZ İÇİN HURMA
BESLENME VE DİYETTE HURMA

İLETİŞİM

İLETİŞİM VE ULAŞIM
ŞİRKET BİLGİLERİ
BANKA HESAP NUMARALARI
WHOLESALE DATE SALES

SOSYAL MEDYA

Facebook Instagram Youtube Twitter 
ABONE OLUN

Yeni ürünler ve kampanyalarımız hakkında bilgi almak için mail adresinizi ekleyiniz!

E-Mail adresinizi aşağıdaki kutuya giriniz.
Valid XHTML 1.0 Transitional © 2020 by tamrhurma.com
 Gizlilik & Güvenlik
Yukarı