ÜYE GİRİŞİ   |   KAYIT OL    | 
Facebook Instagram Youtube Twitter 
 
 
Ara
Kargo Gönderim ve Teslimat

www.tamrhurma.com üzerinden hafta içi saat 16:00'a kadar verdiğiz siparişler genellikle aynı gün içerisinde kargoya verilir. Cuma akşamı ve Cumartesi saat 11:00'a kadar verdiğiniz ürünler Cumartesi günü kargoya verilir.

Sipariş verdiğiniz ürünü Hesabım altındaki siparişlerim menüsünden takip edebilirsiniz. Sipariş verdiğiniz ürün henüz kargoya verilmemişse, siparişinizi anında iptal edebilirsiniz.

Sipariş kargonuzu teslim aldıktan sonra satın almış olduğunuz üründe herhangi bir istenmeyen durum gördüğünüzde, hatalı gönderilen ürün, ezilen kargo veya üründe bozulma gibi durumlarda ürünü teslim aldığınız gün resmini çekerek iletişim sayfamızdan Tamr Gıda ile iletişime geçiniz. Tamr Gıda'nın yönlendireceği anlaşmalı kargo firması ile ürün iade alınarak yenisi ile değiştirilecektir. Kullanıcı hatası nedeni ile zarar gören veya bozulan ürünün ve 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa veya iletişime geçilmemişse, ürünün iadesi veya değişimi kabul edilmemektedir. Bu gibi durumlarda ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanunun gereği uygulanır.
 
 
 
 
 ABONE OLUN
 Yeni ürünler ve kampanyalarımız hakkında bilgi almak için mail adresinizi ekleyiniz!

E-Mail adresinizi aşağıdaki kutuya giriniz.
 
  
 
 
Bütün hakları saklıdır. Copyright © 2020 by www.tamrhurma.com

Gizlilik & Güvenlik

Valid XHTML 1.0 Transitional  
Yukarı
WhatsApp